Vítajte na stránke SI-NAREX

Spoločnosť SI-NAREX vznikla v roku 1994. Našim krédom je poskytovať všetkým zákazníkom čo najkvalitnejšie služby a produkty. Zameriavame sa na predaj elektrického ručného náradia a náhradných dielov zn. NAREX, PROTOOL, FESTOOL, MAKITA, BOSCH, METABO, HITACHI. Pre uvedené značky vykonávame i servis.

Okrem uvedeného náradia ponúkame celú škálu nástrojov, vrtákov, diamantových nástrojov, brusivá od najrôznejších výrobcov.

Cieľom firmy je zákazníkom potrebné náradie nielen predať, ale prevziať zodpovednosť aj za jeho ďalšie prevádzkovanie. Snažíme sa realizovať nové nápady a tak vyjsť našim zákazníkom čo najviac v ústrety.

Predvádzanie: Pre dostatočnú spokojnosť našich zákazníkov sme schopní realizovať predvádzanie náradia priamo v priestoroch zákazníka. Týmto spôsobom im poskytneme možnosť vyskúšať si pracú s náradím a nadobudnúť informácie od našich vysoko odborne zaškolených pracovníkov.

Sanácie betónu a omietok: frézovanie a zbrusovanie omietok na stenách a fasádach, odstraňovanie farebných náterov z omietky, odstraňovanie elastických ochranných náterov zo stien, zbrusovanie nerovností na starom betóne, odstraňovanie zvyškov peny a lepidla, výbrus poterov podláh pred kladením podlahových krytín, výbrus presahov a nerovností z poterových podláh ap.

Predaj na splátky: Poskytujeme predaj tovaru na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro. Výšku jednotlivých splátok ako i dobu splácania si určuje zákazník.

 

Zastupujeme značky

 

Napíšte Nám